Kuchyňské linky - truhlářská výroba Aleš Souček

volejte:        +420 603 337 422

Podívejte se na naše práce:

Něco o nás:

Truhlářství bylo založeno v roce 1992. Od té doby jsme vybudovali stabilně se rozrůstající firmu a dnes můžeme říci, že jsme schopni uspokojit každou potřebu našeho zákazníka. Naše výroba se zaměřuje na veškeré interiérové zařízení (kuchyně, nábytek, kancelářský nábytek, vstupní recepce, vybavení prodejen), ale i na speciální stavební konstrukce.
Při realizaci zakázek klademe důraz na propracovanost technologických postupů výroby, řemeslný fortel našich truhlářů a následně také na kvalitní montáž u zákazníka. Zakládáme si na řešení každého detailu. Velký důraz je kladen na individuální přístup k zákazníkovi tak, abychom vyhověli jeho konkrétním představám a potřebám.
Zakázky se realizují podle projektu dodaného zákazníkem nebo architektem, nebo my sami provedeme návrh interiéru a řešení daného prostoru přesně podle potřeby zákazníka.

Kuchyňské linky:

Klasické, moderní, rustikální kuchyňské linky na míru nejen do panelového bytu. Kuchyňská linka je praktický pomocník, srdce domova. Kuchyňská linka je pro řadu hospodyněk a hospodářů neodmyslitelnou součástí vybavení jedné z nejdůležitějších místností v domě či bytě - kuchyně.
Navrhneme, vyrobíme vysněnou kuchyňskou linku na míru. Nainstalujeme vestavěné spotřebiče.